O projekcie

O PROJEKCIE

 

Porty24.pl  to projekt stworzony przez Żeglarzy dla Żeglarzy.  Powstaliśmy na bazie strony PortyNaMazurach.pl, która istniała niespłna rok. 

Głównym celem projektu było stworzenie miejsca z wszelkimi informacjami o "Portach i przystaniach jachtowych nie tylko na Mazurach". Zamieszczono tu szereg informacji na temat cumowania, świadczonych usług, sklepów, barów itd. Każdy z opisanych portów posiada mapy oraz wirtualne spacery.

Na działalność serwisu nie braliśmy żadnej dotacji, nie mamy sponsorów - jestesmy ludzmi z pasją i z pasją oddajemy się tem przedsięwzięciu.

Dlatego też zwracamy się z goroącą prośbą do Wszystkich osób któryrzy doceniają ten pomysł i jego idee - promujcie nasz serwis w siecie - klikajcię lubie to na fejsie, zamieszczajcie linki, w zamian my Wam obeicujemy że będziemy go dalej rozwijać.

Niestety nie wszyscy właściciele portów wywiązują się ze swoich obietnic, podczas rozmów każdy obiecywał że zamieści informacje o Naszym projekcie na swojej stronie - na palcach jednej ręki mogę policzyć ilu to zrobiło ...

Ze względu na szereg pozytywnych opinii, oraz wysokie wskaźniki oglądalności postanowiliśmy te przedsięwzięcie dalej rozwijać, jendakże w troche innej formie, czy lepszej ? Wy to ocenicie.

Postanowiliśmy wyjść poza obszar pierwotnej działalności (WJM), aktualnie w Naszym serwisie znajdą Państwo informacje o obiektach z Suwalszczyzny, Mazur, Pojezierza Iławskiego, Kaszub oraz Pętli Żuławskiej  - z tąd zapadłą decyzja o zmianie domeny z nazwy PortyNaMazurach.pl na zupełnie nową Porty24.pl.

Zmieniliśmy logotyp, zmieniła się grafika strony, zmienił sie też sam serwis.

Od tego sezonu znajdą Państwo także szczegułowe dane techniczne jachtów żaglowych i motorowych, zamieszczamy na bieżąco inoformacje o wydarzeniach żeglarskich jakie będą się odbywały w bieżącym sezonie - 2013.

Co dalej - planujemy uruchomić kolejny moduł - rejs planner, jeżeli zdążymy to wypuścimi bardzo ciekawą aplikacje na smartfony --> nie będę się o niej rozpisywał, konkurencja nie śpi :)

W nadchodzącym sezonie życzymy Wam 

Stopy wody pod kilem ...

 

Ostatnio dodane aktualności w serwisie

Kwi.
2015
18

Godziny pracy śluz i pochylni na Kanale Elbląskim

Komunikat nawigacyny

Kwi.
2015
18

Godziny pracy śluz na Pętli Żuławskiej

Komunikat nawigacyny

Grud.
2014
15

W sezonie 2015 rusza Kanał Elbląski

Komunikat nawigacyny

Czer.
2014
24

Promocja barki River Cruiser 39

Pozostałe

Kwi.
2014
16

Zasady śluzowanie we Włocławku

Komunikat nawigacyny

Wrz.
2014
22

Wznowienie pracy śluz Miłomłyn i Zielona na Kanale Elbląskim

Komunikat nawigacyny

Lip.
2014
07

Międzynarodowa Droga Wodna E70

Pozostałe

Maj
2014
28

Wznowiona żegluga na rzece Wisła.

Komunikat nawigacyny