Porty, przystanie żeglarskie na jeziorze Długie

36

Legenda:

Port jachtowy

Port

Port morski

Port morski

Przystań jachtowa

Przystań

Pomost cumowniczy, binduga

Pomost

Śluza

Śluza

Most zwodzony, obrotowy

Most


Długie » opis

Jezioro Długie uważane jest za odnogę jeziora Karsińskiego, łączy się z jeziorem Charzykowskim w miejscowości Małe Swornegacie poprzez krótki odcinek Brdy. W miejscowości Małe Swornegacie znajduje się most drogowy otwierany w godzinach 9.00, 12.00, 16.00 i 19.00. Jezioro Dugie to wąskie jezioro łączące jezioro Karsińskie z jeziorem Charzykowskim. Prawy brzeg jeziora to malowniczy cypel dzielący jezioro Karsińskie z jeziorem Długim, na lewym brzegu znajują się pola namiotowe. Na jeziorze Długim oraz na jeziorze Karsińskim oraz na odcinku Brdy obowiązuje zakaz używania silników spalinowych. Na jeziorze Długim należy uważać na sieci rybacki - trzeba wypatrywać wystających kijków z wody. Na jeziorze długim możemy spotkac liczne ptactwo wodne kormorany, perkozy, czaple. W pobliskich ośrodkach fani żeglarstwa mogą bez probelmu wynająć jacht żaglowy na rejs po jeziorze Długim, Karsińskim i Charzykowskim.

Pływali na tym akwenie

36

W chwili obecnej żaden uzytkownik nie dodał jezioro(a) Długie do ulubionych ..


Długie » galeria

36

Dodaj ważne informacje dla żeglarzy o tym akwenie

Ta część witryny jest dostępna tylko dla zalogowanych użytkowników.Dodaj komentarz

W chwili obecnej nie ma żadnych komentarzy ...

Pogoda dla żeglarzy

53.826039
17.493704
36
3

Do serwisu można dodać pliki graficzne w formacie "jpg", ".png" oraz "gif", w rozmiarze nie przekraczającym wielkości 2MB.

Do serwisu można dodać pliki video w formatach ".flv", ".mp4", "3g2" oraz "3gp", w rozmiarze nie przekraczającym wielkości 10MB.

Jeżeli chcesz opublikować film w większym rozmiarze lub innym formacie napisz do Nas.

Kontak do Nas

Zapoznałem się i akceptuje regulamin serwisu Porty24.pl