Partnerzy serwisu Porty24.pl

Z regóły nie wymieniamy się linkami ze stronami nie związanymi tematycznie.

Jeżeli jesteś zainteresowany wymianą linkami z serwisem Porty24.pl, wybierz jeden z bannerów zamieszczonych na tej stronie: banery serwisu porty24.pl.

Zamieść nasz banner na własnej stronie, a następnie poinformuj Nas o tym.

Partnerzy witryny porty24.pl

ICZARTER.PL

iczarter.pl - Oferujemy czartery jachtów motorowych bez patentu na pętli żuławskiej, żuławach, mierzeji, zalewie wiślanym oraz kanale elbląskim.

PęTLA ŻUłAW

Pętla Żuławska to droga wodna o długości 303 kilometrów, która łączy ze sobą wody Zalewu Wiślanego oraz szlaki wodne Wisły, Martwej Wisły, Szkarpawy, Wisły Królewieckiej, Nogatu, Wisły Śmiałej, Tugi, Motławy, Kanału Jagiellońskiego oraz rzeki Elbląg. W Elblągu szlak Pętli Żuławskiej łączy się z Kanałem Elbląskim.  

HAUSBOOTE IN POLEN

W serwisie HausbootePolen.de znajdą Państwo oferty czarteru jachtów motorowych w Polsce oferowane przez krajowych armatorów. Serwis skierowany jest na rynek niemiecki. 

JACHT MOTOROWY RIVER CRUISER 39

River Cruiser 39 to nowość w segmencie łodzi wypornościowych. River Cruiser 39 to jacht motorowy idealny na rzeki, jeziora i kanały. To prawdziwy rzeczny krążownik, posiadający trzy wygodne kabiny, przestronną mese z aneksem kuchennym, wygodną sterówkę. To barka dla wymagających !

SAILBOOK.PL

Sailbook.pl - Portal żeglarski żagle wiatr jachting motorowe żaglowe skuter woda marina czarter bałtyk regaty

MAZURSCY STERNICY

Szukasz sternika/skippera do wynajęcia? Zapraszamy każdego wczasowicza na rejsy po Mazurach z nami!

PRZEWODNIKI ZBIGNIEWA KLIMCZAKA

Przewodnik żeglarski - opisy akwetnów, porady szkoleniowe i subiektywne przemyślenia dla żeglarzy. Przewodniki Zbigniew Klimczak.

BATYMETRIA

Batymetria to nauka zajmująca się pomiarami głębokości cieków i zbiorników wodnych a także ich prezentacją graficzną w postaci map batymetrycznych. Strona batymetria.pl  umożliwi Państwu zapoznanie się z badaniami oraz wybranymi projektami badawczo-wdrożeniowymi dotyczącymi minn. Wielkich Jezior Mazurskich.  

YACHTGURU

YachtGuru - międzynarodowy system rezerwacji jachtów on line, czartery jachtów żaglowych i motorowych w Grecji, Chorwacji, Turcji, Szwecji, Włoch oraz wiele innych akwenów.

RZGW GDAńSK

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku regularnie dostarcza Nam komunikaty nawigacyjne, które publikujemy w Naszym serwisie.