Półkolonia żeglarska dla dzieci 7-13 lat - Kraków / Zalew Bagry

PółKOLONIA żEGLARSKA DLA DZIECI 7-13 LAT - KRAKóW / ZALEW BAGRY

Półkolonia żeglarska dla dzieci 7-13 lat - Kraków / Zalew Bagry

Typ ogłoszenia:

Kursy

Kategoria ogłoszenia:

Kursy i Szkolenia

Tytuł ogłoszenia:

Półkolonia żeglarska dla dzieci 7-13 lat - Kraków / Zalew Bagry

Termin rozpoczęcia:

Termin zakończenia:

Ilość miejsc:

0

Lokalizacja:

Kraków, Małopolskie

Cena:

Obserwuj ogłoszenie

450.00 PLN


000000135

12 653 05 08

1911

2016-05-05


Treść ogłoszenia:

 Wakacje w mieście ; nie siedź w domu ; nie czas na nudę :)   Optymistyczna przygoda nad Bagrami.

 

Letnie Półkolonie Żeglarskie


Klub Żeglarski Horn Kraków zaprasza dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału w półkoloniach żeglarskich - Optymistyczna Przygoda w okresie wakacyjnym "Lato 2016". Profesjonalne zajęcia żeglarskie dla osób na każdym poziomie zaawansowania, aktywny program rekreacyjno – rozrywkowy, regaty – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowaliśmy dla Państwa  pociech podczas zbliżających się wakacji. Doświadczona kadra instruktorska i  pedagogiczna w połączeniu z atrakcyjnym programem animacyjnym  sprawią, że„wakacje w mieście” na długo pozostaną pamięci wszystkich uczestników półkolonii. 

Miejsce organizacji półkolonii – Przystań Klubu Żeglarskiego Horn Kraków, ul. Kozia 22

Oferujemy Państwu: Przystań wraz ze sprzętem żeglarskim i asekuracyjnym, duży ogrodzony teren wśród przepięknej zieleni, sala multimedialna do zajęć teoretycznych, boiska a także plażę w godzinach: 8:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku, każdego tygodnia wakacji.

   
 

Wyżywienie
W ramach półkolonii, uczestnicy mają zapewnione 2 posiłki dziennie – śniadanie oraz dwudaniowy obiad. Obsługiwani będziemy przez Tawernę na Hornie. Po wcześniejszych uzgodnieniach możliwość diety bezglutenowej. 

 

Żeglarstwo

Treningi będą prowadzone przez doświadczoną kadrę szkoleniową Klubu Żeglarskiego Horn,  według programu szkoleniowego. Wszystkim uczestnikom zapewniamy treningi  w  grupach wiekowych. Podczas zajęć trenerzy skoncentrują się na nauce i doskonaleniu techniki , jak również na podstawowych elementach teoretycznych. Oprócz żeglowania uczymy się również wiązania węzłów, podstaw budowy jachtu, locji - czyli budowy jeziora i rzeki, obowiązujących przepisów, znaków i innych przydatnych wiadomości. Na koniec turnusu odbędą się regaty, wszyscy uczestnicy otrzymają od nas pamiątkowe dyplomy.


Sprzęt

Uczestnicy „Optymistycznej Przygody” będą mogli skorzystać z jachtów typu Optymist wraz z asekuracja trenera, kapok dla każdego uczestnika. Dla pól-kolonistów czekają także rowerki wodne, kajaczki.


Zajęcia sportowo – rekreacyjne


Poza zajęciami żeglarskimi, półkoloniści wezmą  udział w licznych zajęciach sportowo – rekreacyjnych przeprowadzanych na terenie naszego klubu. Wychowawcy zorganizują zajęcia m.in.: zajęcia plastyczne, gry terenowe, gry zręcznościowe, chrzest żeglarski, zajęcia z pierwszej pomocy, jeżyk angielski po żeglarsku na wesoło itd.

Zapisy:
Zapisy na półkolonie odbywają się w biurze Klubu Żeglarskiego Horn Kraków od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 – 18.00.

Istnieje również możliwość zgłoszenia uczestników w formie elektronicznej.

Mail: biuro@hornkrakow.pl

Tel : 12 653-05-08

www.kz.hornkrakow.pl


 

Galeria ogłoszenia: