Stocznia jachtowa » Pomorskie » ACTIV YACHTS

ACTIV YACHTS

ACTIV YACHTS

Stocznia jachtowa:

ACTIV YACHTS

Region:

Pomorze

Województwo:

woj. Pomorskie

Miasto:

83-032, Pszczółki

Adres:

ul. Bałtycka 4

info [at] activyachts.com

58 692 05 23

502 370 627

6139


Lokalizacja stoczni:

Dodatkowe informacje:

Activ Yachts zajmuje się budową jachtów dla każdego klienta z każdego tworzywa.

   Nasza firma jest częścią grupy Activ Group, która jest producentem luksusowych jachtów typu „Houseboats”, czyli wygodnych jednostek motorowych – wypornościowych. Jachty te przeznaczone są do coraz bardziej popularnej turystyki śródlądowej po kanałach, rzekach, jeziorach, nie wykluczając morskich wód przybrzeżnych. Charakteryzują się komfortem znanym z domu: wygodne łazienki, sypialnie, salon, kuchnia z pełnym wyposażeniem czy zestaw audio-video powodują, że nawet dwutygodniowy rejs po śródlądowych wodach Europy pozostaje niezapomnianym wrażeniem.

   Jesteśmy również dumni z zaprezentowania nowej linii jachtów, nieobecnych do tej pory w Polsce. Nasze jachty charakteryzują się piękną, prostą linią i są tak zaprojektowane, żeby na etapie produkcji zrealizować najbardziej niestandardowe życzenia klienta. Przeznaczone są do dziennych rejsów po ciepłych wodach morskich. Kształt jednoznacznie pokazuje, że bliskość wody i frajda z tym związane są na pierwszym miejscu. Ze względu na swoje gabaryty nasze jachty posiadają oczywiście odpowiednie wyposażenie techniczne i socjalne, żeby spędzić nawet tydzień na otwartym morzu.

   Wykwalifikowana kadra pracownicza i wysoka jakość naszych wyrobów zapewniają Activ Group długotrwałą współpracę zarówno z wieloma klientami indywidualnymi jak i stoczniami na całym świecie.

   Mamy nadzieję, że informacje zamieszczone na naszej stronie internetowej zainteresują Państwa i skłonią do nawiązania z nami bliższej współpracy.

Jachty stoczni ACTIV YACHTS

Brak jachtów w systemie ...


Reklama

korytka kablowe, drabinki kablowe, kostrukcje stalowe, malowanie proszkowe, spawanieczartery jachtówpokładu z teaku, usługi szkutnicze, remonty jachtów, zabudowy jachtów, renowacje jachtów, czartery na jezioraku

Opcje wyświetlania